P.W. Profil Sławomir Mroziński dostarcza rozwiązania zgodne z otoczeniem energetycznym firmy lub gminy poprzez samodzielne wdrożenie systemów redukcji zużycia energii elektrycznej w obwodach oświetleniowych. Indywidualne dopasowane rozwiązania polegają na maksymalizacji korzyści wprowadzonych rozwiązań poprzez: audyt energetyczny, projektowanie, konstruowanie, produkcję i montaż. Wieloletnie doświadczenie naszych inżynierów i fachowe wsparcie techniczne dają Państwu pewność niezawodności i funkcjonalności oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie oszczędzania energii elektrycznej w obwodach oświetleniowych. W naszej ofercie znajdują się reduktory mocy: ECO-T, ECO-TM, ECO-TA. Proponowane reduktory mocy mają wpływ na nasze środowisko. Zmniejszają zużycie źródeł światła i kosztów ich utylizacji, ale przed wszystkim przyczyniają się do zmniejszenia emisji CO2 oraz wymiernych korzyści ekologicznych.

Obszary zastosowań naszych sterowników to:


Proponujemy Państwu zapoznanie się z naszym internetowym systemem ECO-Net polegającym na monitoringu i zdalnej konfiguracji sterowników ECO-T, ECO-TM, ECO-TA. Dostęp poprzez Internet umożliwia obsługę urządzeń z dowolnego miejsca na świecie, a ilość i różnorodność dostępnych funkcji powoduje, że system ECO-Net jest skutecznym narządzeniem do oszczędzania energii elektrycznej w obwodach oświetleniowych na terenie miast i gmin. W naszej ofercie znajdą Państwo także lampy uliczne z diodami LED, których zastosowanie jest nie tylko energooszczędne, ale przede wszystkim proekologiczne.
W ofercie posiadamy również kompensatory mocy biernej ECO-VAR, dzięki którym rachunki za energię elektryczną będą niższe poprzez wyeliminowanie mocy biernej i związanych z nią opłat naliczanych przez zakłady energetyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami oferowanymi przez P.W. PROFIL Sławomir Mroziński.